ASTA GOLDEN EARRING

350 kr

Ørestikkere i 18 karat forgyldt 925 sterlingsølv.

Vores Asta øreringe er designet med henblik på et simpelt og elegant udtryk. Den nederste ring er bevægelig, hvilket tilfører en sjov detalje til de ellers diskrete ørestikkere.

Ringen måler 11mm i diameter. Hele øreringen måler 20mm i højden.

Ørestikkerne fås også i sølv.

Prisen er for et par ørestikkere.

Sisi Copenhagen er medlem af Ædelmetalkontrollen i Danmark. Vores smykker er derfor stemplet 925 og bærer vores navnestempel "SI" iht. dansk lovgivning. Du kan på den måde være sikker på, at du modtager smykker af god kvalitet, der holder længe.

Leveringstid er 1-3 hverdage.

Du får gratis forsendelse til GLS pakkeshop hvis du køber for minimum 250 kr. Køber du for under 250 koster det 30 kr. Ønsker du din pakke med hjemmelevering koster dette 40 kr., uanset ordrens størrelse.

Du har 14 dages fuld returret. Du kan få forlænget returfristen hvis det er gave. Du skal blot skrive en note i kurven, hvor du angiver hvornår gave skal gives. Så gælder returfristen fra den dag.

DU HAR TIDLIGERE KIGGET PÅ...