LEVERING 2-3 HVERDAGE · · GRATIS FRAGT & RETUR · · LEVERING 2-3 HVERDAGE · · GRATIS FRAGT & RETUR · · 5 STJERNER PÅ TRUSTPILOT · ·

I min kurv (0)

31179444
Kontakt
shop@sisicph.dk
Info

Vi har ingen butikker eller forhandlere - vi sælger kun vores smykker her på shoppen :)

ASTA GOLDEN EARRING

350,00 kr

Ørestikkere i 18 karat forgyldt 925 sterlingsølv. Ringe måler 13mm i diameter. Hele øreringen måler 20mm i højden.

Vores Asta øreringe er designet med henblik på et simpelt og elegant udtryk. Den nederste ring er bevægelig, hvilket tilfører en sjov detalje til de ellers diskrete ørestikkere.

Ørestikkerne fås også i sølv.

Sisi Copenhagen er medlem af Ædelmetalkontrollen i Danmark. Vores smykker er derfor stemplet 925 og bærer vores navnestempel "SI" iht. dansk lovgivning. Du kan på den måde være sikker på, at du modtager smykker af god kvalitet, der holder længe.

Prisen er for et par ørestikkere.

ASTA GOLDEN EARRING I min kurv

Se produktdetaljer ASTA GOLDEN EARRING